Bakaliowy zawrót czekolady

0
739

Słodycze. Rozpływające się w ustach draże, batony z pysznym nadzieniem czy oblane czekoladą chrupiące orzechy. Brzmi pysznie, prawda? A to wszystko w zasięgu ręki dzięki producentowi słodkich przekąsek z Puław.

Krótko o firmie

Z miłości do słodkiego smaku powstała firma Eurohansa. Zakład zlokalizowany jest w Puławach, a ich specjalnością są bakalie w czekoladzie. Produkcja słodyczy obejmuje również oparte o własne receptury wyroby cukiernicze, śliwki w czekoladzie i drażetki cukrowe. Firma do swoich wyrobów wybiera jedynie najlepsze produkty: wysokiej jakości orzechy, produkty zbożowe, suszone owoce, a także miód. Słodycze Eurohansa dystrybuowane są zarówno w naszym kraju, jak i zagranicą: m.in. we Włoszech, Estonii, Holandii, na Węgrzech czy w Finlandii.

Odżywcze przekąski sportowe

Puławski producent słodyczy, zdając sobie sprawę z rosnących oczekiwań rynku sportowego, stale dostosowuje swoje słodycze pod wymagania osób żyjących aktywnie. Stąd też uruchomiona została produkcja batonów – idealnie wyważona w węglowodany, ale również w inne makro i mikroskładniki, tak potrzebne sportowcom.

Idealny pomysł na prezent

Produkty Eurohansa są pięknie i stylowo zapakowane, dzięki czemu są idealnym pomysłem na prezent czy drobny upominek. Połączenie odżywczych bakalii i owoców z rozpływającą się w ustach czekoladą to świetna przekąska, zwłaszcza, że do wyboru są słodycze pakowane w porcje na raz. Orzeszki, migdały czy rodzynki w czekoladzie w opakowaniach 70 gram to propozycja na drugie śniadanie w pracy, czy w szkole.

Również coś dla bezglutenowców

Produkcja słodyczy obejmuje również potrzeby osób na diecie bezglutenowej, ponieważ w ofercie producenta z Puław, odnaleźć można przekąski bez glutenu.

Podsumowując, Eurohansa producent słodyczy nieustannie opracowuje nowe receptury, aby spełnić wymagania miłośników słodkich smaków. Dzięki obserwacji rynku, oferta jest stale poszerzana o nowości, które uwzględniają również potrzeby sportowców, osób na specyficznych dietach czy chcących żyć zdrowo. Oryginalne połączenia, tradycyjne jak i innowacyjne receptury, pasja i doświadczenie to właśnie cechy producenta z Puław.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here