Bluza z logo firmy – praktyczny gadżet reklamowy

0
135
Bluza z logo firmy

Silne, godne zaufania przedsiębiorstwo buduje się na wiele sposobów. Kluczową rolę odgrywa między innymi kreowanie pozytywnego wizerunku marki oraz troska o zatrudniony w nim personel, który stanowi wizytówkę swego pracodawcy. Bluza z logo firmy przyda się w obu tych przypadkach, gdyż stanowi gadżet reklamowy o dużym potencjale i może przynieść nam wiele korzyści. Oto dlaczego warto zainwestować w tego rodzaju element garderoby!

Zapewnić pracownikom komfortowe warunki

W bluzie z logo firmy, która posiada dobrą jakość i przemyślany fason realizowanie zawodowych obowiązków stanie się przyjemniejsze. Ogrzeje, nie będzie krępowała ruchów i ochroni prywatne ubrania przed zabrudzeniami. Na wielu pracodawcach ciąży obowiązek zapewnienia podwładnym odzieży roboczej, dlaczego więc nie zadbać o to, by przyczyniała się ona do promowania marki? Bluzę z logo firmy mogą założyć zarówno osoby, które wykonują zadania techniczne, jak i te, które zajmują się obsługą klienta, magazynu, czy pracują w działach administracyjnych w których nie obowiązuje wymóg eleganckiego stroju. W ten sposób wyślemy jasny komunikat do klientów i kontrahentów, mówiący, że załoga jest zintegrowana, a wizerunek przedsiębiorstwa spójny i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. To prosty ale bardzo skuteczny zabieg! Bluza z logo firmy będzie doskonałym prezentem wręczonym podczas rozmaitych okazji. Może być także nagrodą w zakładowej loterii oraz gadżetem rozdawanym w trakcie targów i eventów branżowych. Zwiększy rozpoznawalność naszego biznesu i ułatwi budowanie pozytywnych relacji z konsumentami.

Solidne wykonanie, starannie wyselekcjonowane materiały i atrakcyjny wygląd

Bluzy są dostępne w tak wielu rozmiarach, że bez trudu skompletujemy zamówienie dla pracowników o różnym wzroście i wadze. Do ich uszycia wykorzystano materiały, które pozwalają skórze oddychać i nie podrażniają jej, a przy tym dobrze znoszą intensywny proces eksploatacji. Z łatwością można usuwać z nich plamy, dobrze układają się na ciele i sprawiają, że nosząc je, prezentujemy się profesjonalnie. Bluza z logo firmy, w zależności od konkretnego modelu, posiada kaptur lub nie. Może być również rozpinana na zamek albo jego pozbawiona. Nazwa marki nanoszona jest na tkaninę jako graficzny nadruk lub haftowana. Dzięki temu, że producenci podchodzą do każdego zamówienia w indywidualny sposób, jesteśmy w stanie dokładnie określić jak będzie wyglądał produkt, który kupujemy. Gdy dodamy do tego atrakcyjne ceny, zyskujemy naprawdę atrakcyjną ofertę.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here