Dla wszystkich miłośników magicznego świata

0
1098

„Harry Potter” to jedna z najbardziej popularnych książek ostatnich czasów. Nie tylko dzieci, ale również dorośli z wielką przyjemnością czytali o przygodach Harrego w magicznym świecie czarodziejów. Potteromania „opętała” cały świat. Nic więc dziwnego, że ludzie chcieli spróbować m.in. piwo kremowe oraz wiele innych przysmaków, jakie można było spotkać na kartach książki.

Książkowe piwo

Piwo kremowe jest ulubionym przysmakiem wszystkich uczniów Hogwartu, którzy chodzili do pobliskiego Hogsmead na zakupy i nie tylko. Ktoś może powiedzieć, że przecież dzieci piwa nie powinny pić. Na szczęście nie jest to piwo z zawartością alkoholu. To napój, który jest idealną, kremową propozycja dla wszystkich osób małoletnich. Może nazwa piwo wzięło się od tego, że tak naprawdę swoim wyglądem napój ten przypominał prawdziwe piwo. Żółte, pięknie się pieni. Piwo kremowe można podawać na zimno oraz na ciepło – tak jak prawdziwe piwo. Po jego wypiciu humor od razu się poprawiał, a w środku tak przyjemnie grzało. Najczęściej wszyscy udawali się do Pubu Pod Trzema Miotłami. Tam można było spotkać nie tylko uczniów, którzy popijali to piwo z eleganckich szklanek. Tam również uczęszczali nauczyciele, którzy z wielką przyjemnością próbowali tego trunku i się nim rozkoszowali. Piwo kremowe było również bohaterem drugoplanowym, który byl także dostępny w Pubie Pod Świńskim Łbem, gdzie podawane było tylko i wyłącznie w butelkach.

Jak w Hogsmead

Dzisiaj każdy może poczuć się jak w Hogsmead. Wystarczy znaleźć sklep, gdzie bez problemu można takie piwo kremowe zakupić. Piwo prosto jak z Harrego Pottera można w chwili obecnej zamówić w sklepach stacjonarnych, jak również w sklepach internetowych. Warto skorzystać z oferty sklepów online, dzięki czemu zakupy zostaną dostarczone prosto do domów. Takie piwo kremowe będzie idealnym prezentem dla wszystkich fanów tej wspaniałej książki. Napój jest bezpieczny i nie zawiera żadnych szkodliwych składników. Tak więc rodzice mogą zamówić ten napój dla swoich pociech. Piwo dostępne jest w specjalnych kartonikach, który bardzo efektownie się prezentuje. Zresztą nie tylko dzieci, ale również osoby dorosłe na pewno chętnie spróbują taki napój, który pozwoli poczuć się jak w Hogsmead w Pubie Pod Trzema Miotłami. Może nikomu nie będzie dane spotkać Pottera i jego przyjaciół, ale na pewno dzięki temu będzie można poczuć się bardzo wyjątkowo. Ciekawostka jest, że tym piwem mogły upić się tylko i wyłącznie skrzaty dla których ten napój kremowy był bardzo mocny.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here