Fotel z masażem – jaki wybrać?

0
2812
Fotel z masażem

Fotel z masażem to doskonały sposób na relaks po męczącym dniu pracy. Dowiedz się, dlaczego warto z niego korzystać i czym kierować się przy wyborze modelu do własnego mieszkania.

1. Fotel z masażem – dlaczego warto korzystać?
2. Fotel z masażem – jak wybrać odpowiedni?

Fotele z masażem – dlaczego warto korzystać?

Fotel z masażem wielu ludziom kojarzyć może się z niepotrzebnym gadżetem. Jednak odpowiednio dobrany produkt może zaoferować użytkownikowi efekty porównywalne profesjonalnym relaksującym zabiegom, a przy tym oszczędność czasu i pieniędzy.
Wysokiej klasy fotele masujące Rest Lords posiadają ramiona masujące, które naśladują ruchy rąk masażysty. Dodatkowo masaże wykonywane są poduszkami powietrznymi, które pobudzają krążenie krwi. Wiele modeli oferuje również możliwość masowania stóp. Dzięki temu korzystanie z foteli masujących zagwarantować może wiele korzyści dla zdrowia i samopoczucia. To dobry sposób na zmniejszenie napięcia mięśniowego, odstresowanie oraz zrelaksowanie po intensywnym dniu.

Fotele z masażem – jak wybrać odpowiedni?

Fotel dopasować należy do trybu życia oraz wieku użytkownika. Osoby w wieku nastoletnim oraz starszym korzystać powinny z łagodniejszych masaży. Dla osób pracujących fizycznie oraz uprawiających sport odpowiedni będzie silniejszy nacisk podczas zabiegu. Na taki powinny zdecydować się również osoby wykonujące pracę siedzącą, która negatywnie wpływa na kręgosłup. Na szczęście fotele masujące to odpowiedni sposób na zniwelowanie uporczywego bólu pleców spowodowanego zbyt długim przebywaniem w jednej pozycji. W przypadku poważniejszych schorzeń przed zakupem fotela z masażem warto skonsultować się z lekarzem.

Siłę masażu, czyli nacisku dopasować należy również do własnych preferencji i upodobań. Dostępne są fotele do masażu oferujące delikatny nacisk, a także odpowiednie dla osób oczekujących bardziej intensywnego zabiegu. Istnieją również modele, w których regulować można nacisk i intensywność.

Kolejnym kryterium wyboru odpowiedniego fotelu z masażem jest wzrost i waga użytkownika. Z zasady, im wyższa i cięższa jest osoba korzystająca z udogodnienia, tym większy powinien być fotel. Za wysoki wzrost w stosunku do wybranego modelu, może uniemożliwić korzystanie z niektórych funkcji, np. masażu stóp. Zazwyczaj fotele dopasowane są jednak do stosunkowo szerokiego spectrum wzrostu oraz wagi.

Odpowiednio dobrany fotel masujący Rest Lords przyniesie ulgę po pracowitym dniu, a także zniweluje bolesne napięcie mięśni i poprawi samopoczucie.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here