Jaka gondola do wózka?

0
1220
wózek gondola

Dbając o bezpieczeństwo i komfort niemowlęcia podczas codziennych, krótkich spacerów, warto wyposażyć się w wózek przystosowany do montażu gondoli. Na szczęście nie musi to być klasyczny wózek głęboki. Nowoczesne konstrukcje wózków spacerowych można w prosty sposób przystosować do szczególnych potrzeb dzieci leżących. Wózek gondola zadba o wygodę malucha, a gdy dziecko nieco podrośnie, w prosty sposób można przekształcić go w klasyczną spacerówkę.

Wybierz wózek wielofunkcyjny i nie przepłacaj!

Jeśli chcesz zaoszczędzić, zamiast tradycyjnego wózka głębokiego, który po zaledwie kilku miesiącach stanie się zupełnie bezużyteczny, wybierz nowoczesny model spacerowego wózka z gondolą. W późniejszym czasie możesz ją w prosty sposób zdemontować i ewentualnie odsprzedać. Możesz zamówić model już wyposażony w dedykowaną gondolę lub dokupić ją osobno. To drugie rozwiązanie wydaje się szczególnie korzystne, bo możesz zamówić model ściśle dopasowany do swoich potrzeb, w szczególności do pory roku, w jakiej na świat przyszło Twoje dziecko oraz do jego płci (wybierasz interesujący Cię kolor gondoli). Spacerowy wózek gondola to oszczędność i wygoda w jednym. Taka konstrukcja jest lekka i łatwa do złożenia, dzięki czemu transport wózka, na przykład jego wnoszenie po schodach, staje się mniej męczące. Gondolę zawsze można zdemontować, co w znaczący sposób ułatwia sprawę – wózek zostawiamy w aucie, a zabieramy ze sobą samą gondolę z dzieckiem.

Jaką gondolę wybrać?

Osobom zainteresowanym spacerowym wózkiem z gondolą pozostaje wybrać konkretny jego model, ewentualnie dokupić do niego odpowiednią gondolę (jeśli kupujemy wózek jedynie w wersji spacerowej). Przy wyborze tego elementu szczególną uwagę warto zwrócić na wagę oraz wielkość gondoli. Im lżejszy model wybierzemy, tym łatwiejsza będzie codzienna obsługa wózka. Z kolei rozmiar gondoli wpłynie na komfort przewożonego w niej dziecka. Ma to szczególnie duże znaczenie latem, gdy jest ciepło. Im więcej miejsca ma w wózku dziecko, tym mniejsze ryzyko jego przegrzania. Spacerowy wózek gondola to uniwersalny sprzęt na kilka lat. Warto zatem szukasz modeli o solidnej konstrukcji, wykonanych z dobrej jakości materiałów, trwałych i zarazem funkcjonalnych.

Podczas poszukiwania wózków z gondolą szczególną uwagę zwracaj na ich wagę. Jeśli wybierzesz ciężki wózek, gdy dziecko podrośnie, jego użytkowanie stanie się mało komfortowe. Dlatego zamiast klasycznego, zwykle dość ciężkiego wózka 3w1, warto rozważyć możliwość zakupu znacznie lżejszej spacerówki przystosowanej do montażu gondoli. Tę zawsze można dokupić do takiego wózka, a gdy przestanie być potrzebna, odsprzedać.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here