Karma dla psa Petner. Czy karma Petner jest odpowiednia dla Twojego pupila?

0
786
Karma dla psa

Chcesz przyspieszyć sobie wybór jedzenia dla psa? Z miejsca odrzuć wszelkie karmy marketowe. Ich niska cena jest osiągana sporym kosztem. Producenci takiego pożywienia mogą oszczędzać na składnikach, procesie i kontroli produkcji, przechowywaniu i milionie innych czynników. Niestety wszystko to prędzej czy później odbije się na zdrowiu Twojego pupila.

Skoro popularne dyskonty spożywcze nie są dobrym źródłem pożywienia dla psiaka, czy wystarczy zgarnąć cokolwiek z półki w sklepie zoologicznym? To zależy od sklepu. Dlatego lepiej zawczasu zgromadzić wiedzę na temat porządnych marek. Dziś chcemy Ci przedstawić karmy dla psa Petner. Dlaczego? Bo zdecydowanie warto wziąć je pod uwagę.

O co tyle szumu? Co wyróżnia jedzenie dla psa marki Petner?

To, że karmę podzielono na rodzaje w zależności od wieku psa nie jest niczym zaskakującym. Jednak już podział w zależności od wielkości rasy ma ogromne znaczenie. Świadczy też o tym, że producent rzeczywiście bierze pod uwagę indywidualne potrzeby swoich końcowych odbiorców. Czyli naszych psich pieszczochów.

A to dopiero początek. Karmy Petnerwolne od GMO, czyli organizmów zmodyfikowanych genetycznie. Do tego w składzie nie doszukasz się żadnych sztucznych barwników czy konserwantów. Oznacza to, że w każdej paczce znajdziesz samo zdrowie dla swojego zwierzaka.

Jagnięcina jako główny składnik karmy dla psa? Oczywiście!

Psiaki to mięsożercy. Świadczy o tym budowa ich układu pokarmowego. Zęby psów ukształtowane są w taki sposób, by z łatwością rozrywać większe kawałki mięsa. Ich żołądek jest jednokomorowy i potrafi dość mocno zwiększyć swoją objętość ze względu na elastyczne ścianki.

Karma Petner

Do tego produkuje dużo kwasu solnego. Po co? Aby zabezpieczyć organizm przed bakteriami znajdującymi się naturalnie w surowym mięsie. Co jest głównym składnikiem karmy dla psa Petner? Produkty pochodzenia zwierzęcego. W przypadku karm suchych jest to mięso dehydratyzowane, czyli pozbawione wody. Oznacza to, że do produkcji suchych kawałeczków użyto mięsa o nawet pięć razy większej objętości.

Petner dziczyzna z borówką 500g. Co z owocami i warzywami?

Aby psiak był zdrowy, powinien spożywać różne rodzaje mięsa. Z tego względu dobrze jest wybrać kilka rodzajów karmy Petner i podawać ją naprzemiennie. Prócz tego dietę warto uzupełniać odpowiednio dobranymi witaminami i minerałami. A tego w karmach Petner nie brakuje.

Na opakowaniach karm tego producenta znajdziesz nazwy smaków, takie jak dziczyzna z borówką, wołowina z dynią czy drób z cukinią. Czy zawartość owoców i warzyw powinna Cię dziwić? Nie, o ile stanowią one zaledwie kilka procent składu, a mięso to co najmniej 60%. Taka proporcja jest idealna dla psa, dodaje karmie ciekawych walorów smakowych i uzupełnia dietę Twojego pupila o wartościowe pierwiastki.

Co lepiej podawać – mokrą czy suchą karmę dla psa Petner?

W odróżnieniu od kotów, psy mogą spożywać zarówno suchą, jak i mokrą karmę. W każdym przypadku obok miski z jedzeniem zawsze powinna znajdować się woda. Psy chętnie ją piją, dlatego karmy suchej nie musisz traktować jako ostateczność, jak w przypadku kotów. Saszetki i suchą karmę możesz też podawać na zmianę. Jednak wygodniej jest pilnować wielkości porcji, gdy jeden typ karmy będziesz traktować jako podstawowy, a drugi jako uzupełniający.

Karmę Petner kupisz w sklepie Bazarpupila.pl. Prowadzimy go z naprawdę dużym oddaniem. Zależy nam, by zwierzaki w naszym kraju były szczęśliwe, wesołe i zadbane – także pod względem żywieniowym. Dlatego zatrudniamy pozytywną ekipę doradców, którzy mogą pomóc Ci wybrać idealne pożywienie dla Twojego czworonożnego przyjaciela. Zapraszamy!

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here