Kompleksowa obsługa większych lub mniejszych kampanii reklamowych

0
1124
Kompleksowa obsługa większych lub mniejszych kampanii reklamowych

W dzisiejszych czasach trudno obejść się bez reklamy. Klienci przecież muszą jakoś dowiedzieć się o danej firmie. Niektórzy przedsiębiorcy obawiają się tego, że kampanie są skomplikowane i wymagają znaczących zasobów finansowych. A prawda jest taka, że współpracując z doświadczonym marketingowcem, korzystamy tylko z tych form reklamy, które sprawdzają się w konkretnym rodzaju działalności. W niektórych sferach biznesowych wciąż najskuteczniejsze będą tradycyjne metody promocji, w innych sensowna będzie reklama multimedialna.

Metody tradycyjne

Podstawową zasadą podczas kampanii reklamowej jest utrzymanie jednolitości wizualnej. Chodzi o to, aby każdy element promocyjny posiadał taką samą kolorystykę i styl. Równie ważne jest także stworzenie logo oraz nazwy firmy. Tego typu materiały idą w świat i właśnie z nimi ludzie będą kojarzyły daną markę.

W wielu rodzajach działalności ciągle istotną rolę odgrywają klasyczne materiały reklamowe, takie jak papeteria firmowa: papier firmowy, koperty firmowe, ulotki, wizytówki, teczki, kalendarze firmowe, kartki okolicznościowe, zaproszenia, a także prosta reklama zewnętrzna typu baner lub billboard. Nowe technologie sprawiają, że druk wielkoformatowy pozwala osiągnąć bardzo dobre wyniki reklamowe. Wydruki są ostre i posiadają efektowne kolory, jak również są odporne na działanie negatywnych czynników atmosferycznych oraz przypadkowe uszkodzenia.

Druk wielkoformatowy można spotkać już nie tylko na szyldach, billboardach i banerach, ale także na witrynach sklepowych, pojazdach, stojakach, roll’upach. Co ciekawe, solwentowe metody wydruku pozwalają również na posiadanie efektownej reklamy wewnątrz pomieszczenia, w postaci plakatu lub fototapety.

Promocja multimedialna

Niektórych klientów można przyciągnąć jedynie poprzez IE Marketing. W jego zakres wchodzą: witryny internetowe, banery internetowe, wizualizacje 3D, prezentacje multimedialne. W tym przypadku liczy się zarówno jednolitość wizualna, jak również dobór właściwych narzędzi przekazu.

Podstawą jest oczywiście zaprojektowanie strony internetowej danej firmy. To właśnie do niej odnoszą się wszystkie inne formy reklamy. Witryna powinna przedstawiać ofertę podmiotu w przejrzysty sposób. Warto zastanowić się czy ma być ona jedynie wizytówką, czy rozbudowanym katalogiem produktów lub usług. A może ma spełniać jedynie rolę efektywnego narzędzia wyszukiwania organicznego?

Projektowanie i wytwarzanie produktów promocyjnych

Doświadczeni specjaliści od marketingu potrafią szybko i trafnie dobrać odpowiednie narzędzia i metody reklamy do specyfiki danej firmy oraz branży, w której ona funkcjonuje. Z całą pewnością godna polecenia jest Raczynska Design, która świadczy kompleksowe usługi marketingowe. Katalog usług firmy obejmuje opracowanie identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa klienta, druk wielkoformatowy, IE-Marketing oraz obsługę kampanii reklamowych.

Skorzystać można zatem zarówno z pojedynczej usługi, jak również pakietu usług, które pozwolą rozreklamować daną markę lub produkt. Atutem pracowni Raczynska Design są wysokiej jakości wydruki wielkoformatowe. Pracownicy firmy oferują najnowsze rozwiązania i technologie poligraficzne.

Sprawdź również: agencja marektingowa Scorise

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here