Najlepsze filmy na Sylwestra – TOP 7 propozycji na przywitanie Nowego Roku

0
289
Najlepsze filmy na Sylwestra

Domówki to wciąż jedna z najpopularniejszych form zabawy sylwestrowej. W końcu nie każdy lubi huczne imprezy i wystawne bale. Jak zorganizować idealną domówkę? Przepis jest prosty: spotykamy się u kogoś w mieszkaniu, przynosimy coś do jedzenia i wspólnie dbamy o dobry nastrój. Zorganizujmy atrakcje, które wszystkim przypadną do gustu – karaoke, gry planszowe czy maraton filmowy. Poznaj 7 naszych propozycji filmowych, dzięki którym godnie przywitacie Nowy Rok z najbliższymi.

7 filmowych propozycji na Sylwestra

Sylwester to świetny czas, żeby przypomnieć sobie tytuły filmowe, które na stałe wpisały się w kanon kina światowego. Klasyki powinny sprawdzić się w każdym towarzystwie, zwłaszcza kiedy każdy z gości lubi inny gatunek filmowy. Najlepsze filmy obejrzymy na znanych kanałach filmowych na żywo, które dostawcy oferują w ramach usługi telewizji. Elastyczną telewizję światłowodową proponuje między innymi operator INEA. Telewizja HIWAY umożliwia włączanie i wyłączanie paczek tematycznych kanałów w dowolnym momencie trwania umowy, bez dłuższych zobowiązań. Dzięki temu możemy płacić dokładnie za to, co oglądamy. Co oglądać w telewizji światłowodowej w Sylwestra? Oto nasze propozycje:

1. Absolwent: to film z 1967 roku. Jego głównym bohaterem, granym przez Dustina Hoffmana, jest młody, wkraczający w dorosłość chłopak, który nawiązuje romans ze znacznie starszą sąsiadką. Co z tego wynika, najlepiej zobaczyć samemu, ponieważ jest to film, który przetrwał próbę czasu. Film z doskonałą reżyserią, rolami oraz muzyką. Piosenkę „Mrs Robinson” duetu Simon & Garfunkel znamy chyba wszyscy. „Absolwenta” możemy obejrzeć na kanale CANAL+. Warto!

2. Ojciec chrzestny: to kolejny doskonały, do tego oscarowy film i absolutny klasyk z 1972 roku. Genialny Marlon Brando wcielił się w nim w rolę Don Vito Corleone, głowy mafijnej rodziny. Ciemne interesy mafii, skomplikowane relacje rodzinne, a w tle Nowy Jork lat 40. Pozycja obowiązkowa. Do obejrzenia na kanałach HBO, również w INEA telewizja HIWAY.

3. Pulp fiction: to kultowy film z 1994 roku w reżyserii Quentina Tarantino. Fabuła jest wielowątkowa, a czas akcji i losy bohaterów przeplatają się ze sobą, tworząc genialną całość. Wiele scen i dialogów z tego filmu na stałe weszło do słownika popkultury, a sama produkcja stała się hitem. Film obejrzymy na CANAL+.

4. Wszystko za życie: to doskonały film z 2007 r. Czasem każdy z nas ma ochotę rzucić wszystko i ruszyć autostopem na Alaskę. Christopher McCandless, bohater filmu „Wszystko za życie” to właśnie zrobił! Film możemy obejrzeć w INEA telewizja HIWAY, jeśli wybierzemy pakiet z kanałami HBO.

5. Incepcja: Czy można zaszczepić myśl w umyśle śpiącego człowieka, wchodząc w jego sen? Obejrzyjcie genialny film w reżyserii Christophera Nolana na kanale HBO, aby sprawdzić, jak technologia może ingerować w ludzki umysł. „Incepcja” to oscarowa produkcja z doskonałą obsadą – główne role zagrali tu Leonardo di Caprio, Joseph Gordon-Levitt, Tom Hardy i Elliot Page.

6. Trzy billboardy za Ebbing, Missouri: to film, który trzeba zobaczyć ze względu na poruszającą rolę Frances McDormand. Aktorka wciela się w rolę samotnej matki zamordowanej przed kilkoma miesiącami dziewczyny. Aby pokazać lekceważenie i ignorancję ze strony policji, która do tej pory nie potrafi wpaść na trop sprawcy, bohaterka umieszcza prowokacyjny przekaz na tablicach reklamowych. Oscarową produkcję z 2017 roku obejrzyjmy na kanałach HBO.

7. Joker: historia jednego z głównych przeciwników Batmana. Tym razem w rolę tytułowego bohatera wcielił się genialny Joaquin Phoenix. Film „Joker” to przede wszystkim mroczne studium pogłębiającego się szaleństwa strudzonego życiem człowieka. Tę produkcję koniecznie trzeba zobaczyć na CANAL+, również w INEA telewizja HIWAY.

Filmy nagradzane przez krytyków filmowych to dobry wybór – nie tylko na Sylwestra i Nowy Rok. Dzięki nowoczesnej telewizji mamy dostęp do wielu kanałów tematycznych, które oferują filmowe klasyki i nowości. Każdy z nas z pewnością znajdzie coś dla siebie!

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here