Najlepsze oferty mieszkań w Lublinie

0
654
Najlepsze oferty mieszkań w Lublinie

Szukasz mieszkania na sprzedaż w Lublinie? Obecnie powstaje kilka osiedli, na które warto zwrócić uwagę. Zachęcająca jest zarówno ich lokalizacja, jak i wysoki komfort oferowanych mieszkań. Wybór swojego miejsca na ziemi to nic prostego. Jakie mieszkanie będzie idealne? W które nieruchomości najlepiej zainwestować?

Zaufany deweloper

Kupno mieszkania to duża inwestycja. Aby mieć pewność, że dobrze ulokujemy swoje fundusze, trzeba wybrać zaufanego dewelopera. Dobre mieszkania na sprzedaż Lublin zyskuje dzięki Grupie Dom Lublin, która działa na rynku już 20 lat. Oferty, które opisujemy poniżej, można zobaczyć na tej stronie: https://www.domlublin.pl/

Apartamenty z wysokim standardem wykończenia

Osiedle „Nowy Standard” to propozycja dla osób, które cenią sobie najwyższą jakość wykończenia wnętrz i potrzebują odrobiny luksusu, by móc czuć się jak u siebie w domu. Ta inwestycja zlokalizowana została na Ponikwodzie. Osiedle jest świetnie połączone ze wszystkimi dzielnicami Lublina, a przystanek komunikacji miejskiej znajduje się tuż przy nim.

Nie bez znaczenia jest fakt, że budynki tego osiedla mają zaledwie cztery piętra. To wyjątkowo przyjazna człowiekowi architektura, która nie przytłacza i dobrze się prezentuje. Miejsce sprzyja rekreacji i odpoczynkowi. Jest gdzie wyjść na spacer, pojeździć na rowerze czy wyprowadzić czworonoga. To dobre miejsce dla rodzin, zwłaszcza z dziećmi.

Mieszkania w otoczeniu zieleni z kortem tenisowym

Osiedle „Koncertowa” swoją nazwę wzięło od ulicy, przy której zostało wybudowane. Podobnie jak w poprzedniej realizacji jest tutaj możliwość łączenia kilku mieszkań w ogromne apartamenty. To coś naprawdę wyjątkowego. Z drugiej strony znajdą się na Koncertowej także niewielkie, wygodne i oszczędne mieszkania o powierzchni około 30 metrów.

To miejsce wyróżnia się przede wszystkim wszechobecną zielenią. Osoby, które poszukują wyciszenia, relaksu i kontaktu z naturą będą tutaj czuły się naprawdę dobrze. Kort tenisowy i boisko zapewnią możliwość aktywnego spędzania czasu. Niska zabudowa sprawia bardzo eleganckie wrażenie. Budynki zostały wyposażone w garaże podziemne oraz windy.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here