Opakowania ekologiczne od SlowPack – zadbaj o środowisko

0
269
Opakowania ekologiczne od SlowPack

Torby na żywność i sztućce drewniane to ekologiczne rozwiązanie dla gastronomi i dla użytkowników indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu SlowPack, gdzie znajdziesz produkty wykonane z naturalnych materiałów najwyższej jakości.

Torby papierowe na pieczywo – wygoda i bezpieczeństwo

Najwyższa pora zrezygnować ze szkodliwych jednorazowych woreczków plastikowych. Wciąż jest to niestety najpopularniejszy sposób pakowania w wielu piekarniach i cukierniach. A posiadamy przecież bardzo ciekawą, ekologiczną alternatywę. Torby papierowe na pieczywo wykonane są z certyfikowanego papieru oraz pozostałości roślinnych. Są to wyroby w pełni biodegradowalne i kompostowalne, dzięki czemu ograniczamy ilość niebezpiecznych odpadów. W czasie ich rozkładu nie będą się uwalniać żadne szkodliwe substancje, co czyni je całkowicie bezpiecznym rozwiązaniem zarówno dla środowiska, jak i dla użytkowników.

Pieczywo zapakowane w taki sposób prezentować się będzie bardzo schludnie i elegancko. 

Torby od SlowPack sprawdzą się również w przypadku innych artykułów spożywczych, zapewniając optymalne warunki przechowywania.

Drewniane sztućce – doskonałe rozwiązanie dla gastronomii

Lekkie, poręczne i praktyczne sztućce, które będziesz w stanie zabrać ze sobą dosłownie wszędzie? Taki produkty to już nie tylko tradycyjne plastikowe widelce. W ekologicznej ofercie sklepu SlowPack znajdziesz widelczyki drewniane, które są w pełni bezpieczne dla otoczenia i naszego zdrowia. Są w pełni biodegradowalne i kompostowalne, dzięki czemu nie będą zalegać latami jako zbędne odpady jak ich odpowiedniki wykonane z tworzywa sztucznego. 

Poza niezaprzeczalnymi korzyściami dla środowiska naturalnego zapewniają one niezwykłą funkcjonalność i wygodę. Takie rozwiązania doskonale sprawdzą się podczas serwowania jedzenia na zewnątrz. Sprawdzi się ono doskonale w przypadku  food-trucków, które serwują różnego rodzaju przekąski, takie jak frytki. Są one bardzo poręczne, co zapewni maksymalną wygodę, a ich doskonale wyprofilowana rączka jeszcze bardziej zwiększy komfort spożywania posiłków. Wyróżniać się będą schludnym i estetycznym wyglądem, przez co świetnie sprawdzą się na różnego rodzaju imprezach plenerowych, takich jak koncerty, festyny czy przyjęcia urodzinowe.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu i znalezienia produktów odpowiadającym Twoim potrzebom. Posiadamy słomki, torby, kubki, naczynia, sztućce oraz opakowania na wynos. Wszystkie wyroby pochodzą od zaufanych producentów wykorzystujących naturalne, wysokiej jakości materiały. Postaw na biodegradowalne produkty i zadbaj o naszą planetę razem z nami – SlowPack.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here