Parking na samochodziki – prezent dla małego automaniaka

0
658
samochodziki

Zabawkowe wersje samochodów można spotkać w pudełku każdego chłopca. Niektórzy z nich posiadają ogromne kolekcje autek różnych modeli, kolorów i funkcjonalności. Parking na samochodziki to doskonały prezent dla fana zabawkowej motoryzacji. Umożliwia estetyczne przechowywanie autek w jednym miejscu oraz dodatkowo uatrakcyjnia całą zabawę.

Prosty garaż przyścienny w postaci półki

Najprostszą i najbardziej ekonomiczną wersją parkingu na samochodziki jest prosta i płaska konstrukcja z wieloma przegródkami. Pełnią one rolę niewielkich półek – każda z nich przeznaczona jest na jedną zabawkę. Cały gadżet można postawić przy ścianie i estetycznie poukładać resoraki w odpowiednich miejscach. Takie rozwiązanie urozmaica zabawę, a jednocześnie jest świetne dla rodziców ceniących porządek. Półka stojąca przy ścianie nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a wciąż pozostaje atrakcyjna dla dziecka. Często można ją kupić w surowym kolorze, dzięki czemu możliwe jest jego pomalowanie. W koloryzację warto zaangażować malucha, który samodzielnie wybierze ulubione barwy lub nawet pomoże malować parking.

Ta funkcjonalna zabawka często występuje w kształcie ciężarówki, którego przyczepa mieści aż kilkadziesiąt przegródek. Może to być również ciuchcia lub wóz strażacki – każdy rodzic znajdzie coś adekwatnego do zainteresowań chłopca. Świetnym prezentem będzie parking na samochodziki w kształcie wozu, na którym widnieje również imię dziecka. Spersonalizowana zabawka sprawi mu jeszcze więcej przyjemności!

Wyższa szkoła jazdy – garaż wielopoziomowy

W ofertach sklepów z zabawkami znajdują się również bardziej zaawansowane produkty dla małych „kierowców”. Wielopoziomowy garaż lub parking na samochodziki zajmuje z pewnością więcej miejsca niż poprzedni wariant, jednak gwarantuje też znacznie więcej rozrywki! Autka mogą poruszać się po trasach od jego piętra do drugiego, mogą skręcać, wybierać ulubione miejsca parkingowe, a nawet przemieszczać się windą! Takie zestawy często zaopatrzone są w szereg atrakcji. Jest to, na przykład, myjnia samochodowa, stacja paliw lub warsztat mechanika, do którego można zajechać w razie awarii.

Niektórzy producenci oferują wyposażenie w samochody uprzywilejowane (policja, ambulans i straż pożarna) oraz lądowisko dla helikopterów, dzięki którym można wpleść do rozrywki elementy edukacyjne. Dzięki tak rozbudowanemu parkingowi na samochodziki, możliwe jest odgrywanie różnorodnych scenek i przedłużanie zabawy w nieskończoność. A przy okazji – wprowadzenie dziecka w podstawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here