Wiejska Zagroda karma mokra – co znajduje się w jej składzie?

0
288

Wiejska Zagroda karma mokra to wysokiej jakości produkt, który bardzo często znajduje się w menu czworonogów. Produkt ten gwarantuje wyborną ucztę psom przy oferowaniu najlepszej jakości składników. Wśród popularnych karm od znanego i cenionego producenta można wyróżnić dorsz z indykiem, jagnięcinę z indykiem, kaczkę z gruszką czy też królika z indykiem. Dużym zainteresowaniem cieszą się także pokarmy, w których głównym składnikiem są ryby. Produkty rybne są łatwo przyswajalne oraz lekkostrawne. Warto dodać, że w puszkach nie znajdują się szkodliwe substancje, barwniki ani konserwanty, co stanowi niewątpliwą ich zaletę.

Smaczne i wartościowe karmy dla czworonogów

Wiejska Zagroda karma mokra to produkt, który oferowany jest w ekonomicznych puszkach. Pokarmy są doskonałym źródłem lekkostrawnego białka, o niskiej zawartości tłuszczu, dzięki czemu wspierają one układy i narządy, nie obciążając przy tym układu trawiennego. Karmy są bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe a także w witaminy z grupy B, które pełnią istotną rolę w rozwoju tych zwierząt. Warto dodać, że zawarty w rybach jod wspomaga prawidłowe działanie wielu układów, narządów, w tym między innymi tarczycy a także układu nerwowego. W składzie produktów znajduje się bardzo często indyk, który jak wiadomo jest delikatnym, najchudszym rodzajem mięsa. Indyk jest także łatwo przyswajalnym źródłem białka. W składzie Wiejskiej Zagrody karmy mokrej obecne są także marchewki, które stanowią bogate źródło witamin A, B, B2 oraz B6. Witamina A znajdująca się w karmie wspomaga przede wszystkim pracę narządu wzroku, a także wzmacnia sierść, dzięki czemu ona lśni, błyszczy się i jest miękka w dotyku.

Czym wyróżniają się karmy Wiejska Zagroda?

W przypadku Wiejskiej Zagrody karmy mokrej, psy mają do czynienia z wysokiej jakości pokarmem, który z całą pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi dobrego jedzenia. W składzie znajduje się między innymi świeży olej z łososia, są tam również oferowane algi morskie, które stanowić mogą cenne źródło witamin, minerałów oraz substancji odżywczych. W karmach obecne są także składniki z kwasami Omega-6 oraz B-karotenem. Wiejska Zagroda karma mokra to produkt, w którym mogą być obecne buliony z dorsza i indyka, spirulina a także białko surowe. Produkty znajdują się w różnych opakowaniach, dzięki czemu można zakupić preferowaną gramaturę. Warto dodać, ze składniki budulcowe i odżywcze znajdujące się w karmach, wspierają cały organizm, dzięki czemu pies może być zdrowy, silny i odporny na różnego rodzaju choroby.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here