WŁOSY NA MIKROSKÓRZE

0
549

Syntetyczne włosy na mikroskórze – metamorfoza bez drastycznych kroków

Czujesz się znudzona swoim odbiciem w lustrze? Najbardziej popularnym sposobem na dodanie sobie blasku i przełamanie monotonii jest zmiana fryzury. Niestety, całkowita odmiana swojego wizerunku pociąga za sobą poważne konsekwencje. Ścięcie długich, starannie pielęgnowanych latami loków albo drastyczne rozjaśnienie naturalnie ciemnych pukli może przynieść rozczarowujący efekt daleki od zamierzonego. Coraz większa rzesza osób lubiących kreatywną zabawę modą decyduje się na poszerzenie swojej garderoby o perukę. Szczególnie naturalny efekt zapewniają włosy na mikroskórze. Przeczytaj poniższy tekst i przekonaj się, dlaczego warto w nie zainwestować.

Syntetyczne włosy na mikroskórze – wielki efekt za nieduże pieniądze

Syntetyczna peruka kojarzy Ci się ze sztuczną, nienaturalnie błyszczącą się fryzurą zakładaną na karnawał? W takim razie będziesz zaskoczona, jak wiele zmieniło się przez ostatnie lata na rynku perukarskim. Nowoczesne peruki produkowane z syntetycznych włosów niewiele różnią się od swoich znacznie droższych wersji naturalnych. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się włosy na mikroskórze. Baza wykonana z delikatnego materiału przypominającego ludzką skórę idealnie przylega do skalpu, nie zsuwa się i nie przekręca. Ręcznie tkane włosy osadzone na innowacyjnej bazie do złudzenia przypominają wyrastające z głowy pasma.

Wakacyjne beach waves czy elegancki bob?

Marzysz o tym, aby na chwilę stać się ponętną blondynką? A może, wręcz przeciwnie, chcesz zaprezentować się na imprezie w drapieżnej, krótkiej fryzurze w czarnym, głębokim kolorze? Włosy na mikroskórze dają Ci nieograniczone możliwości. Zakładając perukę, możesz przejść metamorfozę, dzięki której poczujesz się jak inna osoba. Peruka może towarzyszyć Ci zarówno podczas wielkich wyjść, jak i na co dzień.

Pielęgnacja włosów na mikroskórze

Pamiętaj o tym, że syntetyczne włosy na mikroskórze mają inną strukturę niż pukle wyrastające z głowy. Narażanie sztucznych pasm na kontakt z wysoką temperaturą, wytwarzaną przez suszarkę do włosów, prostownicę czy lokówkę, może bezpowrotnie je zniszczyć. Syntetyczne włosy na mikroskórze nie powinny być stylizowane ani intensywnie czesane. Podstawą pielęgnacji peruki jest jej regularne mycie specjalistycznymi środkami. Umyte włosy należy pozostawić do wyschnięcia, a następnie przeczesać je palcami. Przed założeniem włosy zaleca się spryskać mgiełką antystatyczną, która zapobiegnie elektryzowaniu się i mechaceniu pukli.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here