Czym zajmuje się Instytut Aromaterapii?

0
677
Instytut Aromaterapii

Instytut Aromaterapii jest producentem wysokiej klasy dyfuzorów, a także olejków zapachowych.   Wieloletnia praktyka, innowacyjne podejście, a także pasja i zapał, uczyniły Instytut Aromaterapii jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek dostępnych na rynku.

Remedium na dolegliwości sezonu grzewczego

Sezon grzewczy stanowi czas próby dla naszego układu oddechowego. Gorące i suche powietrza, wnikając do nosa i gardła, wysusza błony śluzowe.  Nieprzyjemne uczucie suchości, zaczerwienie, drapanie oraz ból gardła, a także nieżyt nosa, to tylko kilka z najczęstszych dolegliwości, z którymi musi zmagać się nasz organizm w tym okresie.  Wychodząc naprzeciw, sezonowym dolegliwościom układu oddechowego, Instytut Aromaterapii wyspecjalizował się w dostarczaniu wysokiej klasy dyfuzorów. Powstała w wyniku podgrzania wody, para nawilża powietrze, ułatwiając oddychanie. Dodatek aromatycznych olejków roślinnych, regeneruje podrażnione błony śluzowe, redukując uczucie dyskomfortu.

Odrobina orientu w domu

Jesienne smugi, długie wieczory, a także dokuczliwe zimno, napełniają melancholią. Któż nie chciałby na chwilę wyrwać z jesiennej szarości i przenieść w ciepłe, słoneczne zakątki globu?

Niestety z różnych przyczyn, nie każdy może sobie na taką podróż pozwolić. Szczęśliwym trafem, zawsze możemy zafundować sobie namiastkę egzotycznych wojaży.  Wystarczy dodać do dyfuzora marki Instytut Aromaterapii kilka kropel ulubionego olejku, zamknąć oczy i myślami przenieść się w miejsca, gdzie słońce nigdy nie mówi do widzenia. Olejek z opuncji figowej zaniesienie nas na plaże gorącego Meksyku, a wdychając orientalny aromat migdałów, poczujemy klimaty rodem z ,,Baśni z tysiąca i jednej nocy”.

Perfekcyjne dodatek do awangardowego mieszkania

Dyfuzory wyprodukowane przez Instytut Aromaterapii, odznaczają się estetyką wykonania oraz nowoczesnym, awangardowym designem, wyśmienicie pasującym do wystroju nowoczesnego mieszkania. W ofercie dyfuzorów znajdziemy urządzenia przypominające bryłę marmuru, morską muszlę, a także propozycje  o bardziej konwencjonalnych kształtach.  Funkcja podświetlenia LED nadaje sypialni unikalnego nastroju.

Zabierz zapach, gdziekolwiek się udasz!

W ofercie dyfuzorów zaprojektowanych przez Instytut Aromaterapii znajdziemy urządzenia przenośne, zasilane prądem z baterii. Dzięki temu Twój ulubiony aromat może towarzyszyć Ci wszędzie, gdzie tylko chcesz.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here