Gdzie znaleźć najświeższe newsy ze świata disco polo?

0
186
Gdzie znaleźć najświeższe newsy ze świata disco polo

Disco polo to gatunek polskiej muzyki tanecznej, która swój początek ma we wczesnych latach 90 XX wieku. Na pewno wiele osób doskonale pamięta niedzielne poranki, podczas których na jednym z pierwszych prywatnych kanałów telewizyjnych wyświetlany był program Disco Relax oraz Disco Polo Live. Dziś po tych protramach zostało tylko wspomnienie i zapisane odcinki na Youtube. Jednak sama muzyka disco polo przetrwała próbę czasu i ma się doskonale. W Polsce nie brakuje miłośników tego gatunku muzyki, choć można ich podzielić na dwie grupy.

Kto słucha disco polo?

Pierwsza to ta, która słucha disco polo w tajemnicy przed znajomymi i rodziną, obawiając się, że ich muzyczny gust może nie spotkać się ze zrozumieniem lub akceptacją. Druga grupa natomiast nie wstydzi się tego, jaką muzykę lubi i chętnie się przy niej bawi na różnego rodzaju imprezach. Bez względu na to, do jakiej grupy Ty się zaliczasz, mogą Cię interesować najnowsze doniesienia ze świata polskiej muzyki disco. Gdzie ich szukać?

Czy muzyka disco ma swój własny serwis informacyjny?

W sieci nie brakuj serwisów muzycznych poświęconych rockowi, popowi, muzyce klasycznej czy rapowi. Czy polska muzyka dance i disco polo również ma podobny serwis? Okazuje się, że tak, choć nie wszyscy zainteresowani zdają sobie sprawę z jego istnienia. Miejscem w Internecie, w którym muzyka disco gra pierwsze skrzypce, jest adres https://disco-polo.info. Czy warto poświęcić swój czas, by tam zajrzeć? Jakie informacje znajdziemy na tym kanale i jak często publikowane są nowe wiadomość?

Disco Polo Info — twój prywatny kanał z muzyką

Na wyżej wymienionej stronie każdego dnia dodawane są nowe informacje o tych najbardziej rozpoznawalnych wykonawcach muzyki disco polo jak Akcent i Boys, jak również wschodzących gwiazdach, cieszących się coraz większą popularnością, np. MC Polo. Oczywiście nie brakuje tam także plotek, muzycznych zapowiedzi, a także informacji o zbliżających się koncertach w dużych miastach, jak Kraków, oraz mniejszych miejscowościach i wsiach. Jeżeli polska muzyka dance jest tym, czego najbardziej lubisz słuchać, koniecznie powinieneś zaglądać na tę stronę. Znajdziesz tam np. teledysk zespołu Defis — Róże, a także dziesiątki klipów wcześniej wymienionego zespołu Boys i wielu innych. Kogo warto zachęcić do regularnego odwiedzenia wspomnianego serwisu? Na pewno wszystkich, którzy choć trochę interesują się tym gatunkiem muzyki i chcą być na bieżąco ze wszystkimi nowościami z tego świata.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here