Jak rozpalić fajkę wodną?

0
2184
fajka wodna

Zanim zaczniemy palić shishę musimy zaopatrzyć się o odpowiednie materiały takie jak węgielki kokosowe do shishy. Bez węgielków, nie uda nam się rozpalić fajki wodnej. Dzięki węgielkom z shishy wydobywa się słodki, pachnący dym. To od nich zależy też jakoś palenia i to jak długo fajka będzie się palić. Dobierając węgielki, ważne jest, aby wybrać te najodpowiedniejsze dla siebie. Na rynku są dostępne klasyczne węgielki oraz samorozpalajace się. Klasyczne inaczej nazywane kokosowymi węgielkami do shishy, to prawdziwa gratka dla koneserów. Wykonywane są z naturalnej skorupy orzecha kokosowego, dlatego ich jakość jest niepodważalna. Co najważniejsze ich jakość idzie w parze również ze świetną ceną! Jest też wiele rodzajów, które możemy przetestować, zanim wybierzemy te najlepsze dla siebie!

Czy naturalne węgielki mają wpływ na jakość palenia?

Charakteryzują się wysoką jakością wykonania, co sprawia, że nie zmieniają smaku tytoniu, a jednie podkreślają jego walory. W czasie palenia shishy nie wydzielają też żadnego zapachu, który mógłby mieć negatywny wpływ na jej odprężające działanie shishy, wybierając węgielki kokosowe do shishy, nie musisz się tego obawiać. Ponadto węgielek wykonany z materiałów naturalnego pochodzenia, pali się też znacznie dłużej niż syntetyczny lub z domieszkami.  Z uwagi na to kupując węgielki do shishy watro sprawdzić, czy ich producent stawia na jakość ich wykonania. Wybierają produkty z naszego sklepu, zawsze masz pewność, że pochodzą, od sprawdzonych dostawców. Dobrej jakości węgielki sprawiają, że utrzymanie wysokiej temperatury w czasie palenia fajki staje się łatwiejsze. Po spaleniu popioły pozostaje znacznie mniej i nie robi się nam bałagan.

Spraw sobie więcej przyjemności!

Rozpalanie węgli kokosowych do shishy, również jest rytuałem. Do in rozpalenia potrzebujemy rozpalarki do węgielków, albo możemy użyć np. palnika z kuchenki gazowej. Taki węgielek jest kruchy, co daje bardziej efektowny wygląd. Węgielki naturalne kruszą się, dlatego że nie posiadają substancji chemicznych, które są odpowiedzialne za szybsze rozpalanie fajki wodnej. Jest to, też bardziej tradycyjny sposób i  będzie świetnym wyborem dla miłośników fajki wodnej. Tradycyjny sposób palenia przy użyciu węgielków kokosowych do shishy, jest pewnego rodzaju celebracją. Wybierajmy więc materiały i artykuły do shishy, które będą najlepiej spełniały nasze oczekiwania i pozwolą nam się cieszyć efektami shishy na długo. Pamiętajmy, że wybór i ilość kombinacji, jakie możemy stworzyć podczas palenia shishy jest nieograniczony!

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here