Jakie maszyny poleasingowe można kupić na aukcjach?

0
482
Jakie maszyny poleasingowe można kupić na aukcjach

Nowoczesne aukcje poleasingowe cieszą się w Polsce coraz większym uznaniem klientów. To właśnie na nich można nabyć różnego rodzaju sprzęt do wielu zastosowań, elektronarzędzia oraz pojazdy specjalistyczne i maszyny. Dzięki aukcjom klienci mają możliwość kupna dobrego technicznie urządzenia w bardzo atrakcyjnej cenie. Jakie maszyny sprzedaje się na takich licytacjach i jak to wygląda?

Portale aukcyjne z maszynami

To zdecydowanie pierwsze miejsce, jakie powinno się znaleźć wówczas, gdy zależy nam na dobrej jakości, używanym sprzęcie. Duże serwisy jak np. https://www.klaravik.pl/ umożliwiają zakup masz pochodzących z największych firm budowlanych w Polsce, wypożyczalni sprzętu budowlanego oraz firm rolniczych. Wszystkie te przedsiębiorstwa, wymieniając pojazdy poleasingowe na nowe, wystawiają je na sprzedaż. W tym momencie istnieje możliwość kupienia ich w cenach nawet kilkukrotnie niższych niż rynkowe.

Maszyny poleasingowe na aukcjach – rodzaje i możliwości

Spośród ogromnego wyboru specjalistycznych urządzeń sprzedawanych na aukcjach, na szczególną uwagę zasługują te z sektora rolniczego, medycznego i budowlanego. Mowa tu o takich maszynach jak: pojazdy budowlane wykorzystywane wcześniej przez marki typu Skanska, Cramo, Ramirent czy Strabag, ale i kupowane w instytucjach finansowych (leasing) i po spłaceniu ich przez pierwszych klientów – wystawiane na sprzedaż. Są to wysokiej klasy podnośniki budowlane, dźwigi, maszyny do zagęszczania asfaltu, sprężarki ciśnieniowe, pompy i motopompy, różnego rodzaju ładowarki budowlane, koparki, cykliniarki, myjki techniczne i cała gama innych, zarówno mniejszych jak i większych gabarytowo urządzeń.

Na portalach aukcyjnych sprzedają się także ciągniki, traktory, maszyny specjalistyczne ułatwiające pracę w polu i przyczepy niezbędne do załadunku. To dzięki ofertom z takich miejsc, mniejsze przedsiębiorstwa mogą bez problemu wyposażyć się w takie urządzenia, które cechuje najnowsza technologia i przystępna, nie obciążająca budżetu cena.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here