Meble ze stali nierdzewnej, konieczność w gastronomii

0
1548

Gastronomia to szereg usług związanych z oferowaniem klientom jedzenia. Prowadząc restaurację, bar szybkiej obsługi czy sprzedaż wyrobów garmażeryjnych musisz posiadać zaplecze do przygotowywania posiłków. Często takie pomieszczenie ukryte jest przed oczami klientów, dlatego jego istotą są funkcjonalne rozwiązania, a niekoniecznie piękna aranżacja wnętrza.

Meble ze stali dla gastronomii

Świetnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o urządzenie zaplecza kuchennego są meble ze stali nierdzewnej do gastronomii ze sklepu gastroprodukt.pl. Są pojemne, odporne na wszelkie zniszczenia, typu zarysowania czy wgniecenia, o które nietrudno w ferworze przygotowywania posiłków dla klientów. Meble gastronomiczne są też odporne na wilgoć, dzięki czemu nie trzeba się skupiać na uważaniu na powierzchnię mebli, a jedynie na wykonywaniu swojej pracy.

Meble nierdzewne do gastronomii

Meble nierdzewne do gastronomii można także użyć w celu zorganizowania np. gabinetu lekarskiego. Są łatwe w utrzymaniu czystości, nie gromadzą kurzu, co stanowi ogromną zaletę w kwestii przechowywania leków, środków opatrunkowych i reszty sprzętów medycznych.

Jest szeroki wybór mebli ze stali nierdzewnej dostępnych na rynku. Przykładem są stoły z tzw. basenami (odporne na działanie kwasów i środków chemicznych, wykorzystywane do mycia naczyń), stoły robocze do przygotowywania dań. Dostępne są również różnorodne meble z szufladami, szafkami (gdzie bezpiecznie można przechowywać składniki spożywcze, ale także naczynia) oraz systemy wydawcze, czyli coś w rodzaju lad sklepowych (gdzie może nastąpić wydanie dania klientowi).

Meble ze stali dla gastronomii

Można zakupić również wysokie szafy magazynowe, gdzie możemy przechowywać zapasy suchych składników spożywczych, jak ryże, kasze, makarony, przyprawy itp.

Meble nierdzewne do gastronomii nie posiadają oklein, niepotrzebnych uchwytów, elementów ozdobnych. Są w całości wykonane ze stali nierdzewnej. Inwestując w nie, nie tylko nie mamy problemu z ich dopasowaniem stylistycznym do całości pomieszczenia, ale także oszczędzamy. Są najczęściej modułowe, co oznacza, że z oferty producentów możemy komponować dowolne układy mebli dopasowane do naszych potrzeb, wielkości pomieszczenia, rodzaju prowadzonej działalności oraz zasobności portfela.

Meble nierdzewne

Nie sposób nie docenić ich wartości funkcjonalnej, co sprowadza się do łatwości utrzymania ich w czystości – ich powierzchnia jest gładka bez żadnych żłobień i zewnętrznych zakamarków, dzięki czemu wystarczy systematycznie przecierać je mokrą ściereczką lub z dodatkiem delikatnego środka myjącego, aby ich czystość była zawsze nienaganna. Odporność na zniszczenia i działanie różnych szkodliwych czynników zewnętrznych jest ich dodatkową zaletą.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here