Nurkowanie w eterze czyli jaśniejąca świadomość Kronik Akaszy

0
608
Kroniki Akaszy

Akasza to według Hinduskich wierzeń eter. Substancja ta jest jednym z żywiołów która jednocześnie dopełnia każdy z nich. Eter to również określenie przestrzeni, bowiem będąc najsubtelniejszą energią znanego nam świata, daje mu początek. Kroniki Akaszy jest to energetyczny zapis tego niepoznanego żywiołu. Ta baza energii wyryta subtelnie w naturze, pozwala na spojrzenie w głąb kosmosu, a także umożliwia odkrycie swojej własnej głębi. Zapis świadomości każdej istoty jest przechowywany w subtelnej strukturze informacyjnej. Odczyt tego zapisu pozwala odkryć nie tylko prawdę o przeszłości, ale także poznać możliwości jakie przyniesie przyszłe życie. Kroniki Akaszy będąc oświecającym odniesieniem w pozornym chaosie czasu i przestrzeni, istnieją ponad i poza tymi ograniczającymi ludzkość wartościami. Mądrość płynąca z eterem pozwala uświadomić sobie iluzję czasu, spojrzeć na życie z innej perspektywy i uświadomić sobie prawdę o sobie, a jednocześnie przeniknąć tajemnice wszechświata. Jedynie widząc labirynt życia z lotu ptaka, można odnaleźć najlepszą drogę. 

Prastara wiedza o przyszłości

Przychodząc na świat, celem każdej istoty jest doświadczanie, badanie rzeczywistości jaka w danym życiu jest jej przypisana. Dusza nie postrzega niczego negatywnie lub pozytywnie, jest zainteresowana rozwojem świadomości. Każdy człowiek powinien dążyć do oświecenia i nie zatrzymywać swojej uwagi wyłącznie na świecie materialnym, idąc posłusznie za tłumem. Dostęp do Kronik Akaszy pozwala na zintegrowanie poprzednich wcieleń, a tym samym zrozumienie swojego miejsca i etapów swojej drogi. Jest to klucz do odnalezienia sensu życia i zmierzania do celu bez ciągłego strachu i wątpliwości.

Wszechświat to wielkie lustro

Wszystko co spotyka człowieka jest ucieleśnieniem jego wnętrza. Na swojej drodze często spotykamy ludzi będących manifestacją naszych bolączek i przekonań. Wydarzenia wydające się nie mieć realnego powodu rodzą się głęboko, a ich następstwa są możliwe do przewidzenia. Życie często zdaje się być chaosem i często nieoświecony umysł zmaga się z wrażeniem bezsensu. Uzyskanie wglądu w Kroniki Akaszy pozwala na transformacje nękających człowieka przekonań, za sprawą poznania i odczytania ich sensu. Rozwiązanie problemów wynika z dotarcia do ich praprzyczyny i powrotu do siebie, do swojego pierwotnego czystego Ja. Zmiana musi rozpocząć się u źródła, które należy oczyścić, by pić z niego życiodajną wodę. Oczyszczenie percepcji to wolność i suwerenność, będące podstawą człowieczeństwa.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here