Oczyszczanie wodorowe twarzy – jak wygląda zabieg?

0
987

W dzisiejszych czasach wyróżnić możemy wiele usług kosmetologicznych, które w znacznym stopniu dbają o urodę kobiet. Jednym z rozwiązań jest oczyszczanie wodorowe twarzy. Jest to zabieg, który ostatnimi czasy cieszy się coraz większą popularnością. Na czym polega zabieg wodorowego oczyszczania twarzy? W jaki sposób przebiega proces związany z wodorowym oczyszczaniem twarzy? W celu uzyskania odpowiedzi na te pytania serdecznie zapraszamy do lektury poniższego artykułu, który z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości czytelników.

Oczyszczanie wodorowe twarzy- na czym polega zabieg?

Wolne rodniki powszechnie uznawane są za szkodliwe dla naszej skóry. W praktyce jednak nie do końca jest to prawda. Okazuje się, że w umiarkowanej ilości są one niemalże potrzebne. Nadmiar natomiast negatywnie wpływa na białka, tłuszcze, a także na kwasy nukleinowe, które znajdują się w komórkach. W konsekwencji dochodzi do incydentów, w których skóra ulega zniszczeniu, wygląda na starzejącą się, jednocześnie nie jest napięta i jędrna. W przypadku takich incydentów doskonałym rozwiązaniem może okazać się wodorowe oczyszczanie skóry. Tego typu zabiegi wykonywane są za pomocą specjalistycznego sprzętu. Oczyszczanie wodorowe umożliwia wprowadzanie cząstek aktywnego wodoru- wiąże on wolne rodniki. Wysokiej klasy sprzęt przeznaczony do takich zabiegów znaleźć można na stronie https://attre.eu/urzadzenia-kosmetyczne/oczyszczanie-wodorowe.

W jaki sposób przebiega proces związany z wodorowym oczyszczaniem twarzy?

Wbrew pozorom proces wodorowego oczyszczania skóry nie jest skomplikowany i długi. Wszystko zaczyna się od neutralizacji wolnych rodników- jest to możliwe dzięki wodzie wodorowej. Następnie mamy do czynienia z eksfoliacją- jest to złuszczanie obumarłych warstw naskórka. W dalszej kolejności do naskórka wprowadzane są antyoksydanty na obszarze zabiegowym, najczęściej na szyi, dekolcie czy też twarzy. Wprowadzany jest również przeciwutleniacz do przestrzeni międzykomórkowej. Na końcu rozpoczyna się lifting, który to charakteryzuje się wykorzystaniem bipolarnej fali radiowej.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here