Salon z aneksem kuchennym stworzony z projektantem wnętrz

0
1751
Salon z aneksem kuchennym stworzony z projektantem wnętrz

Salon z aneksem kuchennym to coraz częściej wykorzystywane rozwiązanie architektoniczno-wnętrzarskie. Niektórych zachwyca, w innych budzi mieszane uczucie. Bez względu na czyjąś opinię stanowi jednak genialną alternatywę w wielu kontekstach. Przemyślany projekt, najlepiej stworzony wspólnie z architektem  wnętrz potrafi zaskoczyć funkcjonalnością, pięknem i nowatorstwem.

Niecodzienne połączenie dla… każdego!

Niewielki metraż mieszkania wymaga czasami kreatywnego rozplanowania przestrzeni. Niejednokrotnie rodzice pragnący prywatności cierpią na brak sypialni. Osobna kuchnia wymaga poświęcenia w postaci umieszczenia łoża małżeńskiego w salonie i niekoniecznie spełnia potrzeby pary.

Abstrahując jednak od mieszkań już istniejących, warto rozważyć opcję włączenia salonu z aneksem kuchennym do projektu domu, który dopiero powstanie. Takie rozwiązanie to nie tylko moda, ale też niezwykle praktyczne połączenie. Aranżacja na przykładzie szerzej została opisana tutaj: http://www.ainprojektowanie.com/urzadzic-salon-aneksem-kuchennym-20m2/

Przydaje się ze względu na możliwość urządzenia imprezy bez tradycyjnego przesiadywania w kuchni znajdującej się w osobnym pomieszczeniu, co skutkuje… brakiem uczestnictwa w zorganizowanym wydarzeniu. To też świetna opcja dla singli, którzy koncentrują swoje życie wokół jednego pomieszczenia.

Projektant wnętrz potrzebny natychmiast!

Powodów, dla których warto mieć salon z aneksem kuchennym, jest wiele. Nie wszystkich one przekonują, jednakże dla sceptyków rozwiązaniem jest ujrzenie perfekcyjnie dopracowanej przez projektanta wnętrz pomieszczenia.

Współczesne rozwiązania wspaniale dzielą jedno pomieszczenie na dwa, nie pozostawiając wrażenia, że podczas oglądania ulubionego serialu na kanapie czujesz się jak w smażalni frytek. Logiczne ułożenie mebli i sprzętów kuchennych, skorzystanie z pięknych kolorów farb skutecznie przyciąga uwagę gości dokładnie tam, gdzie w danym momencie ”powinni się znaleźć”. Warto zwrócić też uwagę na projektowanie wnętrz za pomocą oświetlenia, które wydziela strefy pomieszczenia na miejsce do pracy i miejsce służące odpoczynkowi.

Samodzielny remont w każdym miejscu – w Warszawie czy mniejszym mieście, w apartamencie czy domku może zakończyć się sukcesem nawet w przypadku osób, których nie cechuje kreatywność. Nowoczesnym rozwiązaniem będzie użycie betonu architektonicznego we wnętrzach. W związku z tym warto zaufać profesjonaliście, który dzięki wiedzy i doświadczeniu wie, jak pięknie wykończyć nawet niecodzienne połączenia.

Jeżeli zastanawia Cię, jak wybrać dobrego projektanta wnętrz to koniecznie przeczytaj ten artykuł: http://dziennik.podhale.pl/jak-wybrac-dobrego-projektanta-wnetrz/

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here