Toaleta z funkcją bidetu dla ciebie

0
442
Toaleta z funkcją bidetu dla ciebie

Co to jest bidet i toaleta z funkcją bidetu?

Niektórzy mylą bidety z nieporęcznymi umywalkami, poidełkami, drugą toaletą lub nietypowymi pisuarami. Inni uważają, że bidety są używane do mycia stóp, a nawet do przechowywania napojów w lodzie.

A może właśnie zobaczyłeś fajną ofertę nieruchomości na apartament typu master z jego i jej szafami oraz luksusową łazienką z toaletą i bidetem i zastanawiałeś się „co to jest bidet?”

Bidety powoli stają się niezbędnymi elementami nowoczesnych amerykańskich łazienek i od dawna są istotną częścią łazienek innych krajów. Zajmiemy się nie tylko pytaniem, czym dokładnie są bidety, ale także jaki bidet jest odpowiedni dla Twojego budżetu!

Co to jest bidet?

Chociaż istnieje wiele kształtów, rozmiarów i rodzajów bidetów, wszystkie bidety służą do tego samego celu: do czyszczenia się!

Bidet to specjalistyczna armatura łazienkowa do mycia podwozia. To podstawowy sposób, w jaki wiele osób na całym świecie myje się po skorzystaniu z toalety. Nowoczesne bidety spryskują ukierunkowany strumień wody dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz, delikatnie i łatwo sprzątając nawet najgorszy bałagan.

Bidet tradycyjnie stanowił osobną porcelanową armaturę stojącą w pobliżu toalety (jest to odmiana niewygodnej umywalki). Aby skorzystać z tych wolnostojących bidetów, należy najpierw skorzystać z toalety, a następnie przykucnąć lub usiąść na bidetze do czyszczenia. Ten rodzaj bidetu widuje się najczęściej w Europie.

W takim razie… Co to jest toaleta z funkcją bidetu?

Te zaawansowane technologicznie zestawy do toalet i bidetów to nowsza innowacja. Są one dodawane do istniejącej toalety za pomocą prostej instalacji DIY, zastępując deskę sedesową. Z funkcji bidetu będziesz korzystać, siedząc w toalecie – bez kałuży po łazience! Higieniczna nasadka wysuwa się pod tobą, aby natryskiwać, a następnie chowa się do wnętrza fotela, gdy nie jest używana.

Elektroniczne deski sedesowe mają nawet wbudowane podgrzewacze wody, dzięki czemu możesz cieszyć się ciepłą wodą. Ponadto te nowoczesne cudeńka mają wszelkiego rodzaju dodatki, takie jak podgrzewane siedzenia, lampki nocne, dezodoranty i suszarki z ciepłym powietrzem.

W latach 60. Arnold Cohen (znany również jako „Mr. Bidet”) zmontował pierwsze urządzenie toaletowe bidetowe, nazywając je American Sitzbath. Będąc naprawdę wyprzedzającym swoje czasy, jego toaleta z funkcją bidetu została w dużej mierze odrzucona przez amerykańską opinię publiczną. Jednak w latach 80. w Japonii producent zaprezentował pochodną deski sedesowej bidetowej pana Bideta… a teraz ponad 80% łazienek w Japonii ma taką! Ponieważ deski sedesowe bidetowe są łatwe do samodzielnego montażu i nie wymagają większych remontów, stały się jednymi z najpopularniejszych bidetów w amerykańskich łazienkach.

Toaleta z funkcją bidetu: najlepszy luksus, który warto mieć

Niektórzy definiują luksus jako wszystko, co jest poza zasięgiem. To musi być luksus, jeśli jest to coś, na co cię nie stać lub nie możesz mieć z innego powodu. Inni definiują to jako cieszenie się tymi rzeczami, które, bez względu na to, jak małe, sprawiają, że czujesz się komfortowo.

A co z funkcjami zestawu toalety z funkcją bidetu, takimi jak podgrzewana deska sedesowa, lampka nocna toalety lub funkcja automatycznego spłukiwania? Nie można ich wyrazić ilościowo jako doświadczeń, ale poproś każdego, kto natknął się na ciemną, zimową noc, aby usiadł na ciepłej desce klozetowej, jeśli jest to wart zachodu luksus, a z pewnością powiedzą tak.

I to właśnie sprawia, że toaleta z funkcją bidetu jest wartościowym luksusem; małe chwile, które mają duży wpływ na to, jak się czujesz.

Nie przegap okazji: https://ebidet.pl/products/kompletna-toaleta-xiaomi-smartmi-deska-miska

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here