Innowacyjny system filtrowania wody Xiaomi

0
319

Xiaomi jest jedną z największych i najpopularniejszych chińskich marek na świecie zajmującą się sprzedażą sprzętu elektronicznego. Specjalizuję się w projektowaniu, tworzeniu i sprzedaży smartfonów oraz aplikacji i elektroniki użytkowej. W niesamowicie szybkim tempie osiągnęła popularność i skradła serce ludzi na rynku polskim jak i z całego świata. Głównym hasłem są tanie produkty wysokiej jakości.

Marka wydała niezwykle funkcjonalny xiaomi filtr wody do deski myjącej SmrtMi. Xiaomi filtr wody ma za zadanie oczyszczanie wody z osadu, brudu i innych ogólnych zanieczyszczeń. Może zacznijmy od tego, czym jest SmartMi.

Deska myjąca SmartMi posiada funkcję bidetu i jest kompatybilna z xiaomi filtr wody. Jednak nie tylko tym wyróżnia się ten produkt. Ogólnie mówi się o niej „inteligentna toaleta”. Deska jest niezwykle wydajna i łatwa w użyciu, co daje ogromny plus dla przyszłych klientów. Jest zaprojektowana w sposób, który nie wymaga wymiany sedesu, ponieważ jest dopasowany do większości Polskich toalet.

Regulacje i przeznaczenie

Deska posiada regulacje ciśnienia wody oraz temperatury. Użytkownik może ją dostosować do swoich potrzeb i wymagań. Dodatkowo posiada funkcję masażu z użyciem ciepłej lub zimnej wody. Regulacja temperatury nie obowiązuje tylko w wodzie ale również w siedzeniu, które zapamiętuje wybraną temperaturę.

Bezpieczeństwo i higiena

SmartMi jest bardzo bezpiecznym i higienicznym urządzeniem. Przez brak zbiornika wody można eliminować namnażanie się bakterii oraz użycie niepotrzebnej wody, ponieważ urządzenie podgrzewa tylko wodę której używasz. Dodatkowo po każdym płukaniu aktywuje się sterylizacja światłem UV.

Higiena jest bardzo ważna w życiu codziennym, szczególnie w czasach, które nie są łatwe dla naszego codziennego życia. Aby zadbać o nasze zdrowie i komfort użytku, xiaomi zaprojektowało deskę myjącą, aby nawet kobiety mogły swobodnie korzystać z funkcji myjącej.

Wygoda i dyskrecja

Często zdarza się nagła potrzeba skorzystanie z toalety w nocy. Xiaomi również o tym pomyślało. W desce zamontowane zostało nocne podświetlenie led, dzięki czemu bez obawy przed obudzeniem partnera czy dzieci możemy załatwić swoje potrzeby. Ponadto została zamontowana wolno opadająca deska, co chroni deskę przed trzaskiem i uszkodzeniami. Jeżeli chodzi o samą przyjemność korzystania z deski będą z niej nie tylko korzystać dorośli ale również dzieci. Nasze maleństwa często mają problem z zamianą nocniczka na toaletę, dlatego podświetlenie deski będzie dla nich atrakcyjne i nie będzie się nieprzyjemnie kojarzyło. Dodatkowym atutem jest podgrzewanie deski zwłaszcza w okresie zimowym, gdzie dzieci (ale również dorośli) chętniej siadają na ciepłej powierzchni, jednocześnie chroni osoby o delikatnych nerkach i układzie moczowym.

Zatem skoro już wiemy czym jest deska myjąca SmartMi, możemy przejść do samego filtra wody.

Głównym zadaniem xiaomi filtr wody jest dbanie o czystość wody w sedesie, chronienie jej przed zabrudzeniami i osadem. Dzięki temu zostaje zwiększona żywotność ogólnego pojęcia toalety. Filtr należy wymieniać średnio co pół roku, aby zwiększyć jego wydajność. Jeżeli okres wymiany zostanie wydłużony, system może przestać działać prawidłowo, woda nie będzie czysta, co może przerzucić się na nasze zdrowie i bezpieczeństwo.

Xiaomi filtr wody jest przełomowym rozwiązaniem higienicznym, które idealnie wpasowuje się w czasy epidemii, gdzie bezpieczeństwo powinno znajdować się na pierwszym miejscu.

Dodatkowo xiaomi filtr wody jest wyjątkowo ekologicznym rozwiązaniem, oszczędzanie staje się nawykiem a nie przymusem.  

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here