Międzynarodowe Targi Zabawek w Norymbergi – Co tam się dzieje?

1
1992
Międzynarodowe Targi Zabawek w Norymbergi
fot. pixabay.com

Zapraszamy Was na największe wydarzenie ze świata zabawek. Międzynarodowe Targi Zabawek w Norymbergi przeznaczone są głównie dla osób z branży. Jednak podróż, aby zobaczyć te niepowtarzane targi, powinna być obowiązkowa dla każdego rodzica z dziećmi! Zobaczymy tam coś niepowtarzalnego. Ilość zabawek i nowości, jakie tam znajdziemy, zapierają dech w piersi. Jednak wszystko po kolei… Zaczniemy najpierw od stoisk, jakie znajdziemy na Międzynarodowych Targach Zabawek w Norymbergi. The Spielwarenmesse, czyli inaczej Międzynarodowe Targi Zabawek w Norymbergi cieszą się sporą popularnością. Aby zobaczyć wystawców z ponad 60 krajów, zjeżdżają się turyści z całego świata. Tylko po to, by dać się ponieść wyobraźni, zabawie i zobaczyć najnowocześniejsze wymysły zabawkarskich umysłów.

Największe na świecie targi zabawek w Norymberdze

Międzynarodowe Targi Zabawek w Norymbergi
fot. pixabay.com

Tak, tak! Największe i niepowtarzalne. Do tego wszystkiego jest to wydarzenie, które dosłownie co roku zaskakuje jakimiś nowościami. Kogo możemy tam spotkać? Praktycznie wszystkie znane nam marki zabawek. Oprócz tego pojawią się też oryginalne start-up’y i najnowocześniejsze technologie. Wszytko, po to, by pobudzić, rozbawić i dobrze się bawić. Przechadzając się między stanowiskami, możemy też napotkać na swojej drodze postacie z różnych bajek i ciekawe cosplay’owe postacie. Na targach rodzą się pomysły dotyczące nowych rozwiązań technologicznych. Dzięki nim producenci zabawek dostają niezły zastrzyk inspiracji. Jest to też miejsce na wzajemne poznanie się i wymianę doświadczeniami. Międzynarodowe Targi Zabawek w Norymbergi to nie tylko miejsce spotkań grubych ryb ze świata zabawek, ale i epicentrum rozrywki. Na targach można doświadczyć, wypróbować i poznać coś nowego. Dzięki tym targom poszerzamy swoją wiedzę i wyobraźnię. Uczymy się też dostrzegać w zabawie różne elementy edukacyjne. Na własnej skórze przekonamy się co oznacza Spirit of Play!

The Spielwarenmesse 2020 Targi Zabawek w Norymberdze

Co na targach działo się w 2020 roku? Mogliśmy zobaczyć na nich potężnego Tytanika zbudowanego z blisko 3 tysięcy elementów. Były też lotniskowce z II Wojny Światowej, które przekroczyły tę liczbę 3 tysięcy klocków! To coś niesamowitego. Wrażenia, jakie zostają, po zobaczeniu takich wielkich budowli, pozostają na całe życie w pamięci. Dodatkowo w naszych głowach rodzą się wyzwania, by być może w przyszłości skonstruować coś podobnego. No może z trochę mniejszej ilości elementów, ale zrobić coś. Będziemy mogli też zobaczyć niepowtarzalne makiety, a na nich najróżniejsze historie. Klocki Lego i budowle można tutaj porównać rangą do dzieł sztuki.

Stoiska z zabawkami — co znajdziemy na targach?

Jak wyglądają targi i co tu się właściwie dzieje? Przed wybraniem się na tak wielką imprezę, warto dowiedzieć się jednej rzeczy. Jaki kierunek zwiedzania obrać i co najbardziej może nas zainteresować. Teraz czas na wypunktowanie wszystkich stref i zapoznanie się z nimi. To przekona Cię, że naprawdę warto się tam wybrać!

Międzynarodowe Targi Zabawek w Norymbergi
fot. pixabay.com

Grupy produktów na Spielwarenmesse 2020:

 • Produkty Lifestyle

Znajdziemy tutaj rzeczy użytkowe, które ozdobione są w dziecięcy sposób i przystosowane do maluszków. Nasze oczy nacieszymy, oglądając piękne, kolorowe poduszki w kształtach maskotek. Zobaczymy też kubki, worki do szkoły czy pojemniki na drugie śniadanie z postaciami z bajek. Wszystko zrobione z najlepszych jakościowo materiałów. Nie zabraknie kolekcji tornistrów, piórników i wyposażenia szkolnego. Zobaczymy także lampki do pokoju dziecięcego, projektory rozświetlające mrok nocy w dodających otuchy zwierzęcych kształtach. Nie zabraknie wyposażenia dziecięcego pokoju, w takie rzeczy jak kuferki na skarby, organizery na biurko czy akcesoria do twórczego działania. Mowa tutaj o rysowaniu i malowaniu.

Zaskoczy nas też ogrom wyposażenia do łazienki. Kubki, szczoteczki do mycia zębów i inne tego typu przybory zachęcające do dbania o swoje zdrowie i higienę. Znajdziemy też wyjątkowe dziecięce zegarki, parasolki, kapcie… Wszystko to, co z pewnością może się nam przydać w domu i poza domem. Dodatkowo idąc z duchem czasu i rozwojem elektroniki, znajdziemy też preparaty i zabezpieczenia do dbania o różne urządzenia. Wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań. Nie możemy jeszcze zapomnieć o dziecięcych kolekcjach ubranek i najnowszych trendach w modzie. To wszystko i jeszcze więcej znajdziesz tylko i wyłącznie w produktach lifestyle.

 • Lalki, zabawki miękkie

W kategorii lalki i zabawki miękkie znajdziemy coś więcej niż tylko szmaciane lalki.

 • Artykuły dla niemowląt i małych dzieci

Wszystko dla maluszków. Ogrom produktów, które potrafią znacznie ułatwić funkcjonowanie młodego rodzica. Jeżeli wiedziałabyś/wiedziałbyś o tym wcześniej, na pewno coś stąd znalazłoby się w Twoim domu.

 • Zabawki drewniane, Zabawki wykonane z naturalnych materiałów

Taki mały powrót do zabawek z dawnych czasów. Do tego zabawki stworzone z myślą o ekologii lub wykonane z materiałów poddanych recyklingowi.

 • Artykuły szkolne, artykuły papiernicze, kreatywne projektowanie

Wszystko do szkoły i jeszcze więcej.

 • Zabawki elektroniczne

Idziemy z duchem czasu. To, co znajdziesz w tej kategorii, może Cię zaskoczyć. Elektroniczna zabawa zaczyna przechodzić do świata realnego. Będziesz mógł na własnej skórze przetestować niektóre symulatory i zabawki.

 • Zabawki techniczne, zabawki edukacyjne, zabawki akcji

 • Modele kolei i konstrukcja modeli

 • Sport, rozrywka, outdoor

 • Artykuły świąteczne, karnawałowe, fajerwerki

 • Gry, książki, nauka i eksperymentowanie, multimedia

 • Grupa wielu produktów

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here