Specjalistyczne urządzenia masarskie – poznaj szeroką ofertę ERY Food Machinery

0
416
Specjalistyczne urządzenia masarskie

Aby proces wytwarzania i przetwarzania produktów mięsnych przebiegał wydajnie i bez problemów niezbędne są odpowiednie maszyny charakteryzujące się niezawodnością i wytrzymałością. Poddawane są bowiem nieustannym obciążeniom podczas niemal nieprzerwanej pracy. Jeżeli zależy Ci na zoptymalizowaniu tego procesu i usprawnieniu działania swojej firmy powinieneś zapoznać się z ofertą sklepu internetowego ERY Food Machinery – znajdziesz tam nowoczesne maszyny pochodzące od najlepszych producentów w branży. Zapraszamy.

Separatory spożywcze – maksymalizacja procesów przetwórczych

Separatory to maszyny używane do używane oddzielania wartościowego mięsa zwierzęcego z surowców typu tusze, kości, chrzęści czy ości. Wykorzystywane może być także w przypadku produktów spożywczych w celu wydzielenia wartościowego miąższu, w przypadku owoców lub warzyw. To wielofunkcyjne urządzenie sprawdzi się w wielu zadaniach niezbędnych w procesach przetwórstwa żywności. Swoje zastosowanie znajdzie i w wielkich masarniach, jak i w małych lokalach gastronomicznych. Można wykorzystywać także do rozdrobnionych korpusów, szyjek czy innych elementów kostnych podczas rozbioru kurczaków lub innego drobiu.

Separatory spożywcze dostępne w naszej ofercie wyróżniają się solidną konstrukcją, która idzie w parze z najwyższą wydajnością pracy. Posiadają one bardzo trwałe obudowy, wykonane z najwyższej klasy materiałów takich jak specjalne tworzywa termoplastyczne czy stal nierdzewna. Dzięki temu charakteryzują się dużą odporność na zużycie, a także na uszkodzenia mechaniczne, co wpływa na znaczne wydłużenie ich żywotności, a także zmniejsza ich awaryjność nawet przy dużych obciążeniach.

Nowoczesne maszyny masarskie – postaw na najwyższą jakość

Mięso uzyskiwane przy użyciu separatorów od zaufanych producentów charakteryzuje się doskonałymi właściwościami jakościowymi. To zasługa nowoczesnych komponentów wykorzystanych do produkcji tych maszyn, pozwalających na maksymalizację korzyści z wykonywanego procesu oddzielania. Doskonale zachowana, włóknista struktura mięsa, wpływa na poprawę walorów produktu końcowego. W ofercie Eryfood znajdziesz szeroki wybór separatorów różniących się przepustowością, dzięki czemu będziesz mieć możliwość dopasowania urządzenia do własnych potrzeb.

Zachęcamy do sprawdzenia reszty naszego asortymentu, w którym posiadamy inne maszyny masarskie, a także liczne maszyny dla przemysłu spożywczego. Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz do optymalnego procesu przetwórstwa żywności, od mielenia po pakowanie – zapraszamy.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here