Używane podnośniki pacjenta

0
89

Technika projektowania i produkcji sprzętu sanitarnego czy rehabilitacyjnego, który umożliwia właściwą opiekę nad pacjentami, a im samym ułatwia wykonywanie codziennych czynności, stale się rozwija. Współcześnie trudno wyobrazić sobie pracę opiekuna osoby niepełnosprawnej bez pomocy podnośników czy pionizatorów. Podnośnik pacjenta umożliwia podnoszenie go bez narażania na dodatkowy uraz, ułatwia transport osoby niepełnosprawnej, jak również pomaga w przesadzaniu chorego. To idealny sprzęt medyczny do przenoszenia pacjenta unieruchomionego do miejsca docelowego. Podnośniki pacjenta to oczywiście spora inwestycja, szczególnie gdy stan chorego wymaga wykorzystania również innych, bardziej kosztownych sprzętów medycznych. Świetną alternatywą pozostaje w tej sytuacji używany podnośnik. Decydując się na zakup takiego sprzętu, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych czynników. Duży wybór używanych sprzętów rehabilitacyjnych, w tym podnośników pacjenta, znajdą Państwo w sklepie internetowym Prolifter.pl.

  1. Do czego służą podnośniki pacjenta?
  2. Używany podnośnik transportowo-kąpielowy – jak wybrać?
  3. Używane podnośniki pacjenta w sklepie internetowym Prolifter.pl

Do czego służą podnośniki pacjenta?

Podnośnik transportowy to jeden z podstawowych sprzętów medycznych wykorzystywanych do podnoszenia, przenoszenia przy przesadzania pacjentów z ograniczoną ruchowością i osób niepełnosprawnych. To ogromne wsparcie dla opiekuna, zapewniające pacjentowi komfort oraz bezpieczeństwo w trakcie transportowania do miejsca docelowego.

Do czego służą podnośniki pacjenta

Używany podnośnik transportowo-kąpielowy – jak wybrać?

Zakup podnośnika fabrycznie nowego może być sporym obciążeniem dla budżetu. Dlatego świetnym rozwiązaniem pozostają używane podnośniki dla osób niepełnosprawnych. Przed wyborem konkretnego modelu warto zwrócić uwagę na stopień zużycia sprzętu, stan nosidła, ale przede wszystkim – na sprawność dźwigu, regulowanego pilotem, który pozostaje odpowiedzialny za proces podnoszenia. Używane podnośniki transportowo kąpielowe to sprzęty umożliwiające dodatkowo wykonanie podstawowych czynności higienicznych.

Używane podnośniki pacjenta w sklepie internetowym Prolifter.pl

Prolifter.pl to doświadczona firma dystrybuująca profesjonalny sprzęt wspierający transport i rehabilitację. W bogatej ofercie sklepu internetowego znalazły się również używane podnośniki dla osób niepełnosprawnych, stanowiące świetną ekonomiczną alternatywę dla sprzętów fabrycznie nowych, a przez to wymagających dużej inwestycji. Wszystkie używane podnośniki pacjenta zostają gruntownie sprawdzone przed wystawieniem na sprzedaż, co gwarantuje ich niezawodność.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here